e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | Stagg SM7A |
|---|---|
| Brand: | Stagg |
| Item number / Code: | 138065 / STAGG-SM7A |
| Current availability: | 0 set |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | Stagg SM7A, Stagg SM7A, SM7A |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
| Specifications: | |
|---|---|
| Stuff | Maple |
| Shell | Natural |
| Head | Wooden |
| Head shape | Oval |
| Bottleneck | Short |
Meinl MC-DSH-JB holder (...)36.1 EUR
D′Addario EXL 110 (...)6.68 EUR
Evans clear plastic (...)9.72 EUR
Vic Firth Nova 7A (...)6.48 EUR
MXL PF-002 metal (...)30.6 EUR
Geipel 77 Paganini (...)1.97 EUR
Dunlop 431-100 Tortex (...)0.5 EUR
Ahead MT Drumstick covers3.83 EUR
Dunlop 449-114 Nylon (...)0.49 EUR
Dunlop 417-200 Gator (...)0.49 EUR
D′Addario EXL 125 (...)6.94 EUR
Metal kazoo4.63 EUR
D′Addario EJ-27N (...)7.64 EUR
Ernie Ball 2239 NC RPS (...)8.33 EUR
Fom ME-151 Violin (...)14.4 EUR
D′Addario EZ 920 (...)5.45 EUR
Dunlop Lucky 13 11 (...)0.69 EUR
Hayman XM-5 pałki do (...)4.88 EUR
Fender 351 shape (...)0.69 EUR
Ernie Ball 2241 NC RPS (...)6.71 EUR
D′Addario EJ-30 (...)14.8 EUR
LosCabos 8AH drumsticks3.77 EUR
Stagg SHV5A Hickory (...)5.09 EUR
Dunlop 449-100 Nylon (...)0.49 EUR
Ahead RGB dromsticks ring 0.4 EUR
Ahead RGBM drumsticks ring 0.4 EUR
Ahead BALL drumsticks tips 0.47 EUR
Ahead MBT drumsticks tips 0.47 EUR
Ahead RGBX drumstick ring 0.4 EUR
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy


