e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | 4Audio MIC 6m microphone cable |
|---|---|
| Brand: | 4Audio |
| Item number / Code: | 157694 / 4A-MIC-VMTS-6 |
| Current availability: | 49 pcs. updated on: 2026-05-14 03:10:20 Our store Shipping warehouse |
| Key words: | 4Audio MIC 6m microphone cable, 4Audio MIC-VMTS-6, 4Audio MIC VMTS 6, 4Audio MICVMTS6, MIC-VMTS-6, MIC VMTS 6, MICVMTS6 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
![]() |
108735 KLOTZ-MY206 Klotz MY206 kabel mikrofonowy, czarny |
6 mb | ![]() |
![]() |
142219 ADJ-AC-C-X3M Accu Cable złącze XLR kablowe męskie - WYPRZEDAŻ |
1 szt. | ![]() |
![]() |
152034 ADJ-AC-C-J6M Accu Cable J6M wtyk jack TS - WYPRZEDAŻ |
1 szt. | ![]() |
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 6 m |
| Connector 1 | XLR (male) |
| Connector 2 | Jack (mono) |
| Housing | PVC |
| Conductor resistance | 87 Ω/km |
| Cross section of a single vein | 0.22 mm² |
| Guide structure | 28 x 0,10 mm |
| overall diameter | 6.5 mm |
| Colour | Black |
In Stock | Ships Immediately
Top Deals| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price |
| 5 pcs. | 4.04 EUR |
| GLS / Royal Mail | 15 EUR |
Yamaha X7351A00 op amp (...)0.86 EUR
4Audio GT1075 1m guitar (...)2.32 EUR
Yamaha X5482A000.46 EUR
Yamaha WF839600 upper (...)43.7 EUR
Klotz A Y5 0300 mini (...)11.1 EUR
4Audio MIC2022 1,5m (...)5.2 EUR
Stim M04 heavy-duty (...)35.2 EUR
Yamaha V968390R push (...)0.96 EUR
Yamaha XT157A0R IC (...)1.01 EUR
Behringer Xenyx 1002 (...)71.5 EUR
AccuCable female XLR (...)0.58 EUR
Shure SM 58 SE dynamic (...)119 EUR
AN Teka 1/2 Violin (...)1.18 EUR
Klotz AT JJ 0200 audio (...)8.68 EUR
Yamaha VU41840R (...)0.64 EUR
Accu Cable AC (...)4.86 EUR
Yamaha VZ58770R push (...)1.47 EUR
Behringer Xenyx 1202 (...)94.7 EUR
4Audio LS2250 (...)1.42 EUR
Yamaha UR819100 (...)0.63 EUR
Yamaha V6225600 (...)0.83 EUR
Yamaha VS08620R fader (...)1.15 EUR
Yamaha X4983A0R (...)1.12 EUR
Yamaha XI124A00 regulator4.17 EUR
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy





