e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | 4Audio MIC2022 PRO 1m przewód niesymetryczny XLRż TS Neutrik |
|---|---|
| Brand: | 4Audio |
| Item number / Code: | 191920 / 4A-MIC-XFTS-01-PRO-X |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | 4Audio MIC2022 PRO 1m przewód niesymetryczny XLRż TS Neutrik, 4Audio MIC-XFTS-01-PRO-X, 4Audio MIC XFTS 01 PRO X, 4Audio MICXFTS01PROX, MIC-XFTS-01-PRO-X, MIC XFTS 01 PRO X, MICXFTS01PROX |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
![]() |
108735 KLOTZ-MY206 Klotz MY206 kabel mikrofonowy, czarny |
1 mb | ![]() |
![]() |
158666 ZŁ-NC3FXX-D Neutrik NC3FXX-D złącze kablowe żeńskie |
1 szt. | ![]() |
![]() |
158667 ZŁ-NP2X-D Neutrik NP2X-D wtyk jack TS |
1 szt. | ![]() |
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 1 m |
| Types of connectors | XLRf - TS |
| Cover | PVC |
| Conductor resistance | 87 Ω/km |
| Cross section of a single vein | 0.22 mm² |
| Guide structure | 28 x 0.10 mm |
| overall diameter | 5 mm |
| Switch | no |
| Colour | Black |
Out of stock| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price |
| 5 pcs. | 6.82 EUR |
| GLS / Royal Mail | 15 EUR |
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy



