e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | Procab REF703 cable XLRm -> 2x RCA 5m |
|---|---|
| Brand: | Procab |
| Item number / Code: | 125240 / PROCAB-REF703/5 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| This item is no longer available. Please contact our team for alternative products. | |
| Key words: | Procab REF703 cable XLRm -> 2x RCA 5m, Procab REF703/5, REF703/5 |
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 5 m |
| Connector 1 | XLR (male) |
| Connector 2 | RCA |
| Housing | PVC |
| Colour | Black |
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy
