e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | 4Audio MIC2022 6m balanced audio cable / stereo jack TRS - TRS |
|---|---|
| Brand: | 4Audio |
| Item number / Code: | 132174 / 4A-MIC-2TRS-06 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | 4Audio MIC2022 6m balanced audio cable / stereo jack TRS - TRS, 4Audio MIC-2TRS-06, 4Audio MIC 2TRS 06, 4Audio MIC2TRS06, MIC-2TRS-06, MIC 2TRS 06, MIC2TRS06 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
![]() |
128205 4A-MIC-2022-BLACK 4Audio MIC2022 Black kabel mikrofonowy (czarny) - WYPRZEDAŻ |
6 mb | ![]() |
![]() |
152033 ADJ-AC-C-J6S Accu Cable J6S wtyk jack TRS - WYPRZEDAŻ |
2 szt. | ![]() |
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 6 m |
| Connector 1 | Jack (stereo) |
| Connector 2 | Jack (stereo) |
| Housing | PVC |
| Conductor resistance | 87 Ω/km |
| Cross section of a single vein | 0.22 mm² |
| Guide structure | 28 x 0,10 mm |
| overall diameter | 6.5 mm |
| Colour | Black |
Out of stock| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price |
| 2 pcs. | 4.37 EUR |
| 5 pcs. | 4.28 EUR |
| GLS / Royal Mail | 15 EUR |
4Audio GT1075 6m guitar (...)15.59 EUR
Dunlop 3040T Nickel (...)1.55 EUR
Elixir Nanoweb Coating (...)17.6 EUR
Klotz AT-CC0300 2x RCA (...)8.19 EUR
Ernie Ball 2222 Hybrid (...)5.77 EUR
Klotz AY7-0200 Mini (...)10.8 EUR
4Audio MIC2022 (...)0.89 EUR
4Audio MIC2022 6m (...)8.25 EUR
AccuCable female XLR (...)0.58 EUR
D′Addario EXL 120 (...)7.18 EUR
ART HeadAMP 4 Stereo (...)64.7 EUR
Behringer HA400 (...)29.7 EUR
Moongel 11/MG4 Damper (...)4.38 EUR
4Audio GT1075 4.5m (...)6.49 EUR
Pinanson 606 (...)0.31 EUR
Neutrik NYS-322 stereo (...)2.21 EUR
4Audio GT1075 1m guitar (...)7.84 EUR
D′Addario EXL 110 (...)6.68 EUR
Neutrik NYS-203 Jack mono0.48 EUR
K&M 85050 Microphone Clip3.59 EUR
Amex STL Stagebox 24 (...)8.27 EUR
Cherub WCP-55 acoustic (...)6.48 EUR
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy


