| Product: | Hicon HI-J35T02 4-pin mini jack plug |
|---|---|
| Brand: | Hicon |
| Item number / Code: | 140217 / ZŁ-HI-J35T02 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
HICON HI-J35T02
• 4 pin 3,5 mm jackplug with golden pins
• Max. diameter of cable 8,4 mm