| Product: | Adam Hall SDMSB 190 Stereo Bar for 2 Microphones |
|---|---|
| Brand: | Adam Hall |
| Item number / Code: | 149825 / AHALL-SDMSB190 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Key words: | Adam Hall SDMSB 190 Stereo Bar for 2 Microphones, Adam Hall SDMSB190, SDMSB190 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
Adam Hall SDMSB 190
Stereo bar for 2 microphones, mountable to tripods with 3/8" threaded connector.
• Product type: Stands and Tripod Accessories
• Material: aluminium
• Colour: Black
• Horizontal adjustment range: 60 - 170 mm
• Threaded connector: 3/8 "
• Material thickness: 4 mm
• Length: 190 mm