e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | 4Audio MIC 1,5m unbalanced cable XLRf TS |
|---|---|
| Brand: | 4Audio |
| Item number / Code: | 157712 / 4A-MIC-VFTS-01.5 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | 4Audio MIC 1,5m unbalanced cable XLRf TS, 4Audio MIC-VFTS-01.5, 4Audio MIC VFTS 01.5, 4Audio MICVFTS01.5, MIC-VFTS-01.5, MIC VFTS 01.5, MICVFTS01.5 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Connector 1 | XLR (female) |
| Connector 2 | Jack (mono) |
| Housing | PVC |
| Conductor resistance | 87 Ω/km |
| Cross section of a single vein | 0.22 mm² |
| Guide structure | 28 x 0,10 mm |
| overall diameter | 6.5 mm |
| Colour | Black |
Out of stock| Quantity discount: | |
|---|---|
| Qty | Unit price |
| 5 pcs. | 2.23 EUR |
| GLS / Royal Mail | 15 EUR |
Warwick 42200 Red Lab (...)9.98 EUR
Neutrik NC3MXX male XLR (...)7.12 EUR
Dunlop 654 Formula 65 (...)7.64 EUR
Gaucho GST-100 LG (...)8.12 EUR
K&M 168 tuning fork, (...)3.28 EUR
Monacor NTA-175M 6.3mm (...)3.47 EUR
Ernie Ball 2222 Hybrid (...)5.77 EUR
D′Addario EJ-27N (...)7.64 EUR
ErnieBall Olive Polypro (...)8.03 EUR
Gewa Grover Allman 0.78 (...)0.69 EUR
Warwick 42301 Red Lab (...)9.93 EUR
Behringer Xenyx 802 mixer69.2 EUR
MXL PF-002 metal (...)30.6 EUR
Shure SM 58 SE dynamic (...)119 EUR
Sennheiser e-835 (...)83.1 EUR
Dunlop 6554 Formula 65 (...)7.41 EUR
K&M 85035 microphone (...)3.59 EUR
ErnieBall 1013 guitar (...)0.96 EUR
Monacor NTA-105 (...)1.85 EUR
D′Addario J27 E-1 (...)1.29 EUR
Dunlop 431-088 Tortex (...)0.45 EUR
Monacor HA-37 stereo (...)1.39 EUR
Dunlop 431-100 Tortex (...)0.5 EUR
Dunlop 6582 Formula 65 (...)8.18 EUR
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy






