e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | Procab CLA713/1.5 – Mini Jack Male Stereo to 2x Jack Male Cable (1.5 m) |
|---|---|
| Brand: | Procab |
| Item number / Code: | 158406 / PROCAB-CLA713/1.5 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | Procab CLA713/1.5 – Mini Jack Male Stereo to 2x Jack Male Cable (1.5 m), Procab CLA713/1.5, CLA713/1.5 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
Procab CLA713/1.5
Classic series from Procab offers a stunning line of cables that will satisfy any user that comes into contact with it. Not only the design but also the quality of the cables itself is unheard of in this price range.
• 3.5 mm jack male stereo to 2 x 6.3 mm jack male Classic Audio Cable
• American Wire Gauge (AWG) : 28
• Cable Type : SIG144
• Gold plated
• Length: 1.5 m
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Connector 1 | Mini jack |
| Connector 2 | Jack (mono) |
| Housing | PVC |
| overall diameter | 4 mm |
| Colour | Black |
Monacor ACS-235 (...)2.55 EUR
Monacor NTA-235M (...)1.62 EUR
Neutrik NL4MP 4-pin (...)2.32 EUR
Neutrik NC3FXX female (...)4.3 EUR
Neutrik XXR 7 pierścień (...)0.35 EUR
Neutrik NC3FD L-1 (...)4.69 EUR
Cordial CLS 215 2*1.5 (...)1.62 EUR
Klotz A Y5 0100 TRS / (...)8.61 EUR
Adam Hall Stands PAD (...)10.91 EUR
KlarkTeknik DN100 (...)102 EUR
Metal kazoo4.63 EUR
D′Addario EXL 125 (...)6.94 EUR
ErnieBall plain steel (...)1.16 EUR
Dunlop DEN1046 electric (...)6.94 EUR
Ernie Ball 2223 Super (...)5.7 EUR
Pinanson OFC 1381 (...)3.24 EUR
Stim Os03 lighting (...)56.7 EUR
Rean NYS-367-9 gniazdo (...)0.7 EUR
Cordial CMK 222 (...)1.08 EUR
Neutrik NYS-373-0 RCA (...)1.62 EUR
D′Addario EJ-10 (...)7.87 EUR
Klotz AY7 0100 mini TRS (...)9.53 EUR
Neutrik NC3MXX male XLR (...)7.12 EUR
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy
