e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | Procab CLA716/10 mini Jack TRS-mini Jack TRS, 10m |
|---|---|
| Brand: | Procab |
| Item number / Code: | 158414 / PROCAB-CLA716/10 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | Procab CLA716/10 mini Jack TRS-mini Jack TRS, 10m, Procab CLA716/10, CLA716/10 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
Procab CLA716/10
Classic series offer a stunning line of cables that will satisfy any user that comes into contact with it. Not only the design but also the quality of the cables itself is unheard of in this price range.
• Cable Type : MC305
• Length: 10m
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 10 m |
| Connector 1 | Mini jack |
| Connector 2 | Mini jack |
| Housing | PVC |
| overall diameter | 4 mm |
| Colour | Black |
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy
