e-mail: [email protected]
Opening hours
Monday - Friday 9:00 a.m. - 5:00 p.m.
Saturday 9:00 a.m. - 13.00 p.m.
| Product: | Procab CLA711/1.5 mini jack - 2x RCA cable, 1.5m |
|---|---|
| Brand: | Procab |
| Item number / Code: | 151080 / PROCAB-CLA711/1.5 |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Note! The price of this product may have changed. Please contact our team to receive more information on the availability and price of this item. | |
| Key words: | Procab CLA711/1.5 mini jack - 2x RCA cable, 1.5m, Procab CLA711/1.5, CLA711/1.5 |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
Procab CLA711/1.5
3.5 mm Jack male stereo to 2 x RCA/Cinch male manufactured by Procab Company. Get it t an affordable price.
Specifications:
• American Wire Gauge (AWG): 28
• Cable Type: SIG44
• Colour: black
• Length: 1.5m
| Specifications: | |
|---|---|
| Cable length | 1.5 m |
| Connector 1 | Mini jack |
| Connector 2 | RCA |
| Housing | PVC |
| Conductor resistance | 106 Ω/km |
| Cross section of a single vein | 0.16 mm² |
| Guide structure | 14 x 0.12 mm |
| overall diameter | 4 mm |
| Colour | Black |
Neutrik NL4MMX Speakon (...)7.41 EUR
Monacor NTA-105 (...)1.85 EUR
Gibson Brite Wire (...)4.86 EUR
Neutrik NL4MP 4-pin (...)2.32 EUR
Neutrik NC3MXX male XLR (...)7.12 EUR
Neutrik NE8FDP-B RJ45 (...)9.03 EUR
KlarkTeknik DN100 (...)102 EUR
Monacor HA-36 stereo (...)1.39 EUR
Neutrik NTP3RC angled (...)4.11 EUR
Monacor ACS-2635 (...)3.94 EUR
Neutrik NC3FD L-1 (...)4.69 EUR
Cordial CMK 222 (...)1.08 EUR
Pinanson OFC 1381 (...)3.24 EUR
Dunlop 6554 Formula 65 (...)7.41 EUR
Monacor ACS-235 (...)2.55 EUR
Neutrik NC3FXX female (...)4.3 EUR
Stim Os03 lighting (...)56.7 EUR
Art DJ PRE II Phono (...)54.9 EUR
D′Addario EPS 170 (...)25.2 EUR
Monacor HA-37 stereo (...)1.39 EUR
Osram 64672 M40 (...)18.3 EUR
This website uses cookies in order to help us deliver our services. By using this website, you agree to the use of cookies in accordance with our Cookie Policy and your web browser settings.
All rights reserved. Copyright 1999 - 2026 - M.Ostrowski Sp. J. | Privacy Policy | Cookie Policy
