| Product: | Ibanez GSF50-MGN guitar strap |
|---|---|
| Brand: | Ibanez |
| Item number / Code: | 217822 / IBZ-GSF50-MGN |
| Current availability: | 0 pcs. |
| Ask a Product Expert: | Marcin Szampowalski, tel. +48 717974679, email: [email protected] |
Ibanez GSF50
• Width: 50 mm
• Length adjustable from 1150 - 1350 mm
• Material: Smooth polyester
• Thickness of the pad: 7mm